Uchwyt samochodowy na szybę i kokpit z mocną żelową przyssawką

Nowy produkt

Uniwersalny uchwyt samochodowy zaprojektowany i stworzony do montażu zarówno na szybie jak i kokpicie dzięki żelowej przyssawce.

Zapewnia doskonały chwyt oraz bezpieczeństwo urządzenia podczas podróży.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

30,00 zł brutto

Uchwyt samochodowy Easy One Touch daje gwarancję przyjemnego, wygodnego oraz przede wszystkim bezpiecznego korzystania z telefonu.

Teleskopowe ramię umożliwia regulację pod szerokim kątem aby optymalnie dopasować uchwyt do potrzeb kierowcy. Mocna przyssawka daje Ci pewność, że uchwyt nie odpadnie nagle w trakcie jazdy i nie stworzy niebezpiecznej sytuacji.
Solidne wykonanie sprawia, że uchwyt pewnie trzyma smartfon, nie daje możliwości przesuwania się. Posiada funkcję automatycznego zatrzaśnięcia przez co łatwo możemy zamocować telefon używając tylko jednej ręki.

Uchwyt wyposażony jest w obrotową głowicę, która umożliwia swobodną zmianę położenia urządzenia w pionie, w poziomie, jak również pod skosem.

Został zaprojektowany tak, aby nie zakłócać dostępu do interfejsów oraz dolnych portów. Ruchome stopki pozwalają na dopasowanie uchwytu do większości smartfonów i ich akcesoriów. Możemy nimi operować w górę i dół oraz prawo-lewo.

Jedną z głównych cech jakimi został obdarzony Easy One Touch jest redukcja drgań, znacząco wpływająca na komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Główne cechy produktu:

  • regulacja kąta nachylenia
  • odporny na wstrząsy
  • teleskopowe ramię
  • bardzo mocna przyssawka
  • uniwersalny dla telefonów o szerokości 5.8 cm - 8.8 cm
  • wykonany z wysokiej jakości materiałów

Kategorie

30 produktów w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania.