Transmitery Jest 8 produktów.

 • Transmiter FM Bluetooth z ładowarką 1xUSB, wyświetlaczem oraz pilotem! Urządzenie to przesyła muzykę i rozmowy głosowe z Twojego telefonu poprzez Bluetooth wprost do głośników Twojego samochodu. Obsługiwane pliki: MP3 i WMA Obsługiwane pamięci: microSD, pendrive do 32GB, Obsługiwane częstotliwości FM: 87,5-108,0 MHz Wersja Bluetooth: 3.0 USB 5V/1A...

  36,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Transmiter FM Bluetooth z ładowarką 2xUSB oraz wyświetlaczem i czytnikiem kart pamięci. Wbudowany czytnik USB Wbudowany czytnik kart microSD Bluetooth 4.0 Możliwość odbierania i kończenia połączeń telefonicznych Wyjścia ładowania USB: 1x 5 V 3.1 A, 1x 5V 1A Podświetlany i bardzo czytelny wyświetlacz LCD

  38,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Transmiter FM z funkcją ładowania 2x USB, 2.1A. Twoja ulubiona PLAYLISTA MP3/WMA z pendrivera, smartfona albo tableta poprzez transmisję Bluetooth 4.2. Urządzenia wyposażone w wyjście audio poprzez kabel AUX mogą odtwarzać muzykę w Twoim samochodzie. TR-320 pozwoli również sterować muzyką, odbierać i odrzucać połączenia głosowe.

  77,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • TRANSMITER FM BLUETOOTH Transmiter FM Bluetooth z ładowarką 1xUSB oraz zestawem głośnomówiącym, to idealne urządzenie do Twojego samochodu. Nowoczesny design, wyświetlacz

  89,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Transmiter samochodowy FM TR-310 na bluetooth 4.2 z wejściem na kartę microSD (do 32Gb) oraz portem USB 5V 2.1A przeznaczonym do ładowania. Możesz go przypiąć w dowolnym miejscu w samochodzie, dzięki nakładce magnetycznej, która przyczepiona jest  dwustronną taśmą od której w dowolnym momencie możesz odczepić urządzenie.

  97,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Transmiter FM 3w1! Transmiter - odtwarzanie muzyki z telefonu lub USB Ładowarka Zestaw głośnomówiący W zestawie pilot sterujący urządzeniem.

  97,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • TRANSMITER FM BLUETOOTH Transmiter FM Bluetooth z ładowarką 2xUSB oraz zestawem głośnomówiącym, to idealne urządzenie do Twojego samochodu. Nowoczesny design, wyświetlacz LCD, sprawiają, że każda podróż autem będzie teraz jeszcze bardziej komfortowa i bezpieczna z transmiterem TR-330, który koniecznie musisz mieć.

  99,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Transmiter FM Bluetooth 2.1 z ładowarką 2xUSB 5V 2.1A, to idealne urządzenie do Twojego samochodu. Nowoczesny design, wyświetlacz LCD, sprawiają, że każda podróż autem będzie wygodniejsza i bezpieczna dzięki hands free. W zestawie PILOT!

  99,99 zł W magazynie
  W magazynie
Produkt dodany do porównania.