Transmitery Jest 7 produktów.

 • Urządzenie z funkcją odtwarzania muzyki z karty microSD (do 32GB) , pendrive'a, oraz za pomocą kabla AUX. Wystarczy, że ustawisz częstotliwość w radiu taką samą jak w transmiterze. Specyfikacja: Napięcie wejściowe 12V Obsługiwane formaty MP3, WMA Możliwość przełączania utworów Możliwość prowadzenia rozmów ( używa mikrofonu z telefonu) zestaw (transmiter,...

  12,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Bezprzewodowy transmiter FM BLUETOOTH 3.0 z wbudowanym mikrofonem, gniazdem AUX/USB, czytnikiem kart pamięci.

  25,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • Transmiter FM Bluetooth z ładowarką 2xUSB oraz zestawem głośnomówiącym, to idealne urządzenie do Twojego samochodu. Nowoczesny design, wyświetlacz LCD, sprawiają, że każda podróż autem będzie teraz jeszcze bardziej komfortowa i bezpieczna z transmiterem, który koniecznie musisz mieć.

  60,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Transmiter FM z funkcją ładowania 2x USB, 2.1A. Twoja ulubiona PLAYLISTA MP3/WMA z pendrivera, smartfona albo tableta poprzez transmisję Bluetooth 4.2. Urządzenia wyposażone w wyjście audio poprzez kabel AUX mogą odtwarzać muzykę w Twoim samochodzie. TR-320 pozwoli również sterować muzyką, odbierać i odrzucać połączenia głosowe.

  81,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • TRANSMITER FM BLUETOOTH Transmiter FM Bluetooth z ładowarką 1xUSB oraz zestawem głośnomówiącym, to idealne urządzenie do Twojego samochodu. Nowoczesny design, wyświetlacz

  89,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • Transmiter FM 3w1! Transmiter - odtwarzanie muzyki z telefonu lub USB Ładowarka Zestaw głośnomówiący W zestawie pilot sterujący urządzeniem.

  101,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • Transmiter samochodowy FM TR-310 na bluetooth 4.2 z wejściem na kartę microSD (do 32Gb) oraz portem USB 5V 2.1A przeznaczonym do ładowania. Możesz go przypiąć w dowolnym miejscu w samochodzie, dzięki nakładce magnetycznej, która przyczepiona jest  dwustronną taśmą od której w dowolnym momencie możesz odczepić urządzenie.

  101,00 zł W magazynie
  W magazynie
Produkt dodany do porównania.