Z kablem Jest 5 produktów.

 • Przewodowy MONOPOD do robienia zdjęć typu selfie. Współpracuje z smartfonami i tabletami z systemem iOS (6 lub nowszy) lub Android (4.2 lub nowszy). Połączenie z telefonem tylko przez kabel jack 3,5mm! Przed zakupem upewnij się czy Twój telefon posiada wejście słuchawkowe!

  16,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Oferowany kij selfie pozwoli zrobić doskonałe zdjęcie siebie i otoczenia. Uwiecznianie na zdjęciach gór, przyrody, miejskiego życia czy wydarzeń publicznych nie jest już wyzwaniem! Poręczny uchwyt, regulowane ramię i prostota użycia czynią monopod niezastąpionym gadżetem!

  25,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • KIJEK SELFIE Z KABLEM DO TELEFONU Oferowany kij selfie pozwoli zrobić doskonałe zdjęcie siebie i otoczenia. Uwiecznianie na zdjęciach gór, przyrody, miejskiego życia czy wydarzeń publicznych nie jest już wyzwaniem! Poręczny uchwyt, regulowane ramię i prostota użycia czynią monopod niezastąpionym gadżetem!

  60,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Oferowany kij selfie pozwoli zrobić doskonałe zdjęcie siebie i otoczenia. Uwiecznianie na zdjęciach gór, przyrody, miejskiego życia czy wydarzeń publicznych nie jest już wyzwaniem! Poręczny uchwyt, regulowane ramię i prostota użycia czynią monopod niezastąpionym gadżetem! Maksymalna rozpiętość szczęk na telefon to 8,5 cm!

  65,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Oryginalny, wysokiej jakości MONOPOD HUAWEI z kabelkiem jack 3,5mm. Dzięki temu nie musisz się martwić, że padnie Ci bateria w pilocie czy telefonie albo ciągłe włączanie/wyłączanie bluetootha, który dodatkowo skraca czas pracy naszego telefonu, a przecież to nim zrobimy zdjęcie! Uchwyt posiada regulowaną, 270-stopniową głowicę oraz gumowane "szczęki"...

  115,00 zł W magazynie
  W magazynie
Produkt dodany do porównania.