DOBRY uchwyt samochodowy do telefonów z mocowaniem na slot CD

Nowy produkt

UNIWERSALNY UCHWYT DO TELEFONU MONTOWANY W SLOCIE CD

Uniwersalny uchwyt samochodowy do łatwego montażu w slocie płyt CD w niemal każdym aucie. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu nie zasłonisz sobie widoku przedniej szyby, co poprawi Twoje bezpieczeństwo. Uchwyt wykonano z dobrej jakości materiałów, jest trwały i wytrzymały.

Więcej szczegółów

36,00 zł brutto

UNIWERSALNY UCHWYT DO TELEFONU MONTOWANY W SLOCIE CD

Uniwersalny uchwyt samochodowy do łatwego montażu w slocie płyt CD w niemal każdym aucie. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu nie zasłonisz sobie widoku przedniej szyby, co poprawi Twoje bezpieczeństwo. Uchwyt wykonano z dobrej jakości materiałów, jest trwały i wytrzymały. Uchwyt wystarczy wsunąć do slotu CD, a śrubką kontrującą rozszerzyć ramiona, tak by idealnie go dopasować.

  • Łatwy i pewny montaż w odtwarzaczu CD
  • Siła docisku mocowania dodatkowo regulowana pokrętłem
  • Nie ogranicza dostępu do złączy
  • Posiada stopki podtrzymujące telefon
  • Możliwość obracania w pionie (360 stopni) dzięki przegubowi kulowemu
  • Maksymalna szerokość telefonu to 112 mm, a minimalna 52 mm
  • Kolor: Czarny

Jest kompatybilny z KAŻDYM odtwarzaczem CD. Odpowiedni dla urządzeń z wyświetlaniem pionowym oraz poziomym. Uchwyt posiada ramiona podtrzymujące urządzenie są wyposażone w miękką gumę, dzięki której unikniesz zarysowania Twojego telefonu lub nawigacji.

Dodatkowym atutem tego uchwytu jest możliwość zablokowania łapek uchwytu w slocie CD dzięki czemu cały uchwyt jest stabilny i nie wypadnie ci podczas jazdy na naszych pięknych polskich drogach.

Ma solidną strukturę, ekstremalnie wysoką stabilność oraz jest wyposażony w przegub kulowy, co daje możliwość wielokierunkowej regulacji kąta. Pozwala na wygodne umiejscowienie urządzenia w zasięgu wzroku i rąk kierowcy. Jest wyjątkowo łatwy w obsłudze oraz nie trzeba wkładać zbyt dużej siły aby dostosować kąt uchwytu do własnych potrzeb.

30.jpg

Kategorie

30 produktów w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania.