Latarki Jest 13 produktów.

na stronę
 • Lampka 3 LED okrągła przyklejana Zasilana 3 bateriami AAA (brak w zestawie)! Idealne źródło światła np. w głębokiej szafie, kuchni lub sypialni.

  3,99 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • Produkt sprawdzi się w każdej sytuacji, w ciemnym garażu, piwnicy, strychu czy podczas zwiedzania jaskini. Idealne rozwiązanie dla osób wykonujących prace budowlane, elektryków, mechaników czy rowerzystów. Latarka ma zmienny kąt świecenia w granicach od 0 do 90 stopni.

  6,50 zł W magazynie
  W magazynie
 • Mała, lekka i poręczna latarka akumulatorowa. W sam raz do sprawdzenia odczytów z licznika, schowka pod schodami czy do ciemnej piwnicy.

  7,50 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • Nowy

  Mała, lekka i poręczna latarka akumulatorowa. W sam raz do sprawdzenia odczytów z licznika, schowka pod schodami czy do ciemnej piwnicy.

  14,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Warsztatowa lampa 24 LED jest niezastąpiona w warsztatach, serwisach, garażach, na campingach, nocnych wyprawach, pod namiotem. Produkt posiada posiada magnes, dzięki któremu bez problemu przyczepisz go do powierzchni metalowych np. do stelaża w garażu. Nic Cię nie ogranicza! Umieść ją w taki sposób aby oświetliła jak należy słabo oświetlone miejsce, do...

  15,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • Zasilana z sieci 60 diodowa, niezawodna lampa LED. Jest niezastąpiona w profesjonalnych warsztatach, serwisach. Długi kabel ułatwia pracę z dala od źródła prądu. Lampa jest całkowicie olejoodporna i wodoodporna dzięki czemu możesz jej używać w każdych warunkach.

  31,00 zł
 • Multifunkcyjny trójkąt ostrzegawczy z wbudowaną latarką. Urządzenie ma aż 5 funkcji świecenia!

  32,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Warsztatowa lampa 3W jest niezastąpiona w warsztatach, serwisach, garażach, na campingach, nocnych wyprawach, pod namiotem. Produkt posiada posiada magnes, dzięki któremu bez problemu przyczepisz go do powierzchni metalowych np. do stelaża w garażu. Nic Cię nie ogranicza! Umieść ją w taki sposób aby oświetliła jak należy słabo oświetlone miejsce, do...

  33,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Warsztatowa lampa 3W na akumulator jest niezastąpiona w warsztatach, serwisach, garażach, na campingach, nocnych wyprawach, pod namiotem. Produkt posiada posiada magnes, dzięki któremu bez problemu przyczepisz go do powierzchni metalowych np. do stelaża w garażu. Nic Cię nie ogranicza! Umieść ją w taki sposób aby oświetliła jak należy słabo oświetlone...

  33,99 zł W magazynie
  W magazynie
na stronę
Produkt dodany do porównania.