Latarki Jest 9 produktów.

 • Warsztatowa lampa 24 LED jest niezastąpiona w warsztatach, serwisach, garażach, na campingach, nocnych wyprawach, pod namiotem. Produkt posiada posiada magnes, dzięki któremu bez problemu przyczepisz go do powierzchni metalowych np. do stelaża w garażu. Nic Cię nie ogranicza! Umieść ją w taki sposób aby oświetliła jak należy słabo oświetlone miejsce, do...

  23,40 zł 26,00 zł -10% W magazynie
  W magazynie
 • Warsztatowa lampa 3W jest niezastąpiona w warsztatach, serwisach, garażach, na campingach, nocnych wyprawach, pod namiotem. Produkt posiada posiada magnes, dzięki któremu bez problemu przyczepisz go do powierzchni metalowych np. do stelaża w garażu. Nic Cię nie ogranicza! Umieść ją w taki sposób aby oświetliła jak należy słabo oświetlone miejsce, do...

  32,40 zł 36,00 zł -10% W magazynie
  W magazynie
 • Multifunkcyjny trójkąt ostrzegawczy z wbudowaną latarką. Urządzenie ma aż 5 funkcji świecenia!

  44,99 zł 49,99 zł -10% W magazynie
  W magazynie
 • Zasilana z sieci 60 diodowa, niezawodna lampa LED. Jest niezastąpiona w profesjonalnych warsztatach, serwisach. Długi kabel ułatwia pracę z dala od źródła prądu. Lampa jest całkowicie olejoodporna i wodoodporna dzięki czemu możesz jej używać w każdych warunkach.

  45,00 zł 50,00 zł -10%
 • Warsztatowa lampa 3W na akumulator jest niezastąpiona w warsztatach, serwisach, garażach, na campingach, nocnych wyprawach, pod namiotem. Produkt posiada posiada magnes, dzięki któremu bez problemu przyczepisz go do powierzchni metalowych np. do stelaża w garażu. Nic Cię nie ogranicza! Umieść ją w taki sposób aby oświetliła jak należy słabo oświetlone...

  49,49 zł 54,99 zł -10% W magazynie
  W magazynie
 • Akumulatorowa latarka czołowa wyposażona w 3 diody LED. Produkt sprawdzi się w każdej sytuacji, w ciemnym garażu, piwnicy, strychu czy podczas zwiedzania jaskini. Idealne rozwiązanie dla osób wykonujących prace budowlane, elektryków, mechaników czy rowerzystów.

  62,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Akumulatorowa latarka czołowa wyposażona w 1 MOCNĄ diodę LED oraz 2 dodatkowe diody COB. Produkt sprawdzi się w każdej sytuacji, w ciemnym garażu, piwnicy, strychu czy podczas zwiedzania jaskini. Idealne rozwiązanie dla osób wykonujących prace budowlane, elektryków, mechaników czy rowerzystów.

  63,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Akumulatorowa latarka czołowa wyposażona w 1 MOCNĄ diodę LED oraz 4 dodatkowe diody CREE. Produkt sprawdzi się w każdej sytuacji, w ciemnym garażu, piwnicy, strychu czy podczas zwiedzania jaskini. Idealne rozwiązanie dla osób wykonujących prace budowlane, elektryków, mechaników czy rowerzystów.

  64,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Akumulatorowa latarka czołowa lub przednia latarka rowerowa + tylne światło. Produkt sprawdzi się w każdej sytuacji, na rowerze czy w ciemnym garażu, piwnicy czy podczas zwiedzania jaskini. Idealne rozwiązanie dla osób wykonujących prace budowlane, elektryków, mechaników czy rowerzystów.

  99,00 zł W magazynie
  W magazynie
Produkt dodany do porównania.