Donice Jest 32 produktów.

na stronę
 • Tylko online

     Donice Magnum dostępne są w 4 wielkościach. Ich klasyczny kształt oraz zróżnicowanie rozmiarowe umożliwia tworzenie ciekawych kompozycji. Sprawdzą się zarówno w obiektach domowych jak też komercyjnych bądź w przestrzeni miejskiej.

  189,00 zł Dostępny produkt z innymi opcjami
  Dostępny produkt z innymi opcjami
 • Tylko online

     Ovo to klasyczna okrągła donica o wysokości 50 cm wykonana z tworzywa sztucznego, polietylenu, który jest materiałem ekologicznym, wodoodpornym, mrozoodpornym, odpornym na różnice temperatur oraz promieniowanie UV.

  300,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Tylko online

  Producentem donic jest firma MONUMO a donice tworzone są z wysokiej jakości granulatu polietylenowego. Polietylen to materiał ekologiczny, wodoodporny, mrozoodporny, odporny na różnice temperatur oraz promieniowanie UV, co pozwala na wieloletnie użytkowanie.

  340,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Tylko online

     Donice Vesari mają bardzo nowoczesny, geometryczny kształt, o ostrych liniach, który wyróżnia się spośród innych i przyciąga uwagę swoim stylem. Bardzo ciekawie prezentują się kompozycje kilku donic lub nawet połączone z innymi modelami z kolekcji Monumo. Tworzywo z jakiego zostały wyprodukowane daje gwarancję długiej użyteczności dzięki swym...

  345,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Tylko online

  VASO to nowoczesne, stylowe donice o symetrycznej formie graniastosłupa pozwalającej na łączenie kilku donic w duże przestrzenne formy, które z pewnością będą przykuwać uwagę i dominować we wnętrzu. Proste, a jednocześnie ostre kształty spowodują, że donica przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym odbiorcom.

  345,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Tylko online

     Donica Volcano to esencja panującego trendu na donice o geometrycznych kształtach. Ostre, nowoczesne linie donicy Volcano zdecydowanie przypadną osobom szukającym nowoczesnych kształtów.  Ich wykorzystanie świetnie sprawdzi się w takich miejscach jak mieszkania, hotele, restauracje, biura, galerie, baki bądź też tarasy lub ogrody.

  350,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Tylko online

     Wielofunkcyjna kostka kubik square, wpasuje się w każde otoczenie. Idealna jako ozdoba ogrodowa, balkonowa bądź tarasowa, ale może też posłużyć jako stolik. Podsumowując 2w1- wyjątkowa a zarazem użytkowa!

  350,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Tylko online

   Donica Tower Pot w kształcie prostopadłościanu to idealny pomysł na aranżację wnętrza, ogrodu jak i tarasu i balkonu. Świetnie prezentuje się samotnie jak i w połączeniu z inną donicą o tych samych lub innych kształtach. W wersji podświetlanej sprawdzi się idealnie jako lampa, tym samym nada otoczeniu niepowtarzalny, klimatyczny charakter.

  380,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Tylko online

  Ovo Light to klasyczna okrągła donica o wysokości 50 cm wykonana z tworzywa sztucznego, polietylenu, który jest materiałem ekologicznym, wodoodpornym, mrozoodpornym, odpornym na różnice temperatur oraz promieniowanie UV. Wyposażona w system podświetlenia.

  380,00 zł W magazynie
  W magazynie
na stronę
Produkt dodany do porównania.