Kijki do selfie i lampy Jest 6 produktów.

 • Rób idealne selfie gdziekolwiek jesteś!Budowa lampki umożliwia dowolne ustawienie lampki do Twojego telefonu.

  14,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Uchwyt jest ciekawym i praktycznym gadżetem, zwłaszcza w czasach kiedy robienie zdjęć i wstawianie ich na portalach społecznościowych jest trendy, i sprawia ono przyjemność.

  19,90 zł W magazynie
  W magazynie
 • STATYW TRIPOD DO TELEFONU Jest idealnym gadżetem dla każdego kto podróżuje, nagrywa czy streamuje. Dzięki niemy wykonasz sobie zdjęcie wszędzie tam gdzie nie możesz poprosić o to drugiej osoby czy po prostu jest ciemniej i zdjęcie musi dłużej się naświetlać. Standardowy uchwyt pozwoli zamontować na nim mały aparat, kamerę.

  20,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Przewodowy MONOPOD do robienia zdjęć typu selfie. Współpracuje z smartfonami i tabletami z systemem iOS (6 lub nowszy) lub Android (4.2 lub nowszy). Połączenie z telefonem tylko przez kabel jack 3,5mm! Przed zakupem upewnij się czy Twój telefon posiada wejście słuchawkowe!

  33,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Kij do selfie to jeden z najprostszych i jednocześnie niezwykle przydatnych wynalazków XXI wieku. Ten z pozoru mały przedmiot każdego dnia ułatwia zrobienie idealnego zdjęcia milionom ludzi na całym świecie. Jak się okazuje, moda na na selfie stick nie przemija, a wręcz rośnie w sile! Łączność: Bluetooth System: Android 4.2.2+, IOS 6.0+ Zasilanie: bateria...

  38,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Bezprzewodowy MONOPOD do robienia zdjęć typu selfie. Współpracuje z smartfonami posiadającymi transmisję bluetooth 3.0 lub nowszą (wyższą). Posiada wbudowaną baterię oraz przycisk robiący zdjęcia. Do zestawu dołączony jest kabel microUSB.

  40,00 zł W magazynie
  W magazynie
Produkt dodany do porównania.