Tablety i PC

Akcesoria do tabletów, komputerów PC oraz laptopów.

Tablety i PC Jest 4 produktów.

 • Bezprzewodowa mysz optyczna z 6 przyciskami! Ze zmiennym DPI 800-1000-1600-2400! Idealna dla prawo- i leworęcznych! Połączona z komputerem za pomocą systemu Plug&Play.

  30,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Duża, uniwersalna, bezprzewodowa mysz komputerowa dla prawo- jak i leworęcznych! Dzięki swojemu energonomicznemu kształtowi pozwala na długie oraz wygodne użytkowanie. Połączenie z komputerem odbywa poprzez nano odbiornik wykorzystując transmisję radiową o częstotliwości 2,4Ghz.

  44,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Douszne słuchawki o ergonomicznym kształcie sprawiają, że dźwięk jest bardziej przestrzenny. Idealne do słuchania muzyki, a także prowadzenia rozmów bez konieczności trzymania urządzenia w ręku. Konstrukcja słuchawek skutecznie redukuje rozmaite hałasy otoczenia, które mogą zakłócać komfort prowadzonych rozmów czy słuchania ulubionych piosenek. Zostajecie...

  78,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Bezprzewodowa mysz komputerowa na USB! Na baterie (brak w zestawie)! Korzystanie z myszy pionowej sprawia, że dłoń ułożona jest w naturalnej pozycji pionowej, dzięki czemu ręka oraz nadgarstek nie męczą się tak szybko. Mysz pionowa jest idealna do pracy w biurze, czy dla grafików komputerowych.

  80,00 zł W magazynie
  W magazynie
Produkt dodany do porównania.