Tablety i PC

Akcesoria do tabletów, komputerów PC oraz laptopów.

Tablety i PC Jest 8 produktów.

 • Bezprzewodowa mysz optyczna z 6 przyciskami! Ze zmiennym DPI 800-1000-1600-2400! Idealna dla prawo- i leworęcznych! Połączona z komputerem za pomocą systemu Plug&Play.

  30,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Duża, uniwersalna, bezprzewodowa mysz komputerowa dla prawo- jak i leworęcznych! Dzięki swojemu energonomicznemu kształtowi pozwala na długie oraz wygodne użytkowanie. Połączenie z komputerem odbywa poprzez nano odbiornik wykorzystując transmisję radiową o częstotliwości 2,4Ghz.

  44,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Elegancka, czerwona torba na laptopa wykonana z eco skóry. Zrobiona została z wielką starannością i dbałością o najdrobniejsze szczegóły z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów.

  47,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • Douszne słuchawki o ergonomicznym kształcie sprawiają, że dźwięk jest bardziej przestrzenny. Idealne do słuchania muzyki, a także prowadzenia rozmów bez konieczności trzymania urządzenia w ręku. Konstrukcja słuchawek skutecznie redukuje rozmaite hałasy otoczenia, które mogą zakłócać komfort prowadzonych rozmów czy słuchania ulubionych piosenek. Zostajecie...

  65,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Bezprzewodowa mysz komputerowa na USB! Na baterie (brak w zestawie)! Korzystanie z myszy pionowej sprawia, że dłoń ułożona jest w naturalnej pozycji pionowej, dzięki czemu ręka oraz nadgarstek nie męczą się tak szybko. Mysz pionowa jest idealna do pracy w biurze, czy dla grafików komputerowych.

  80,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Słuchawki doskonałe dla każdego fana muzyki. Dobra jakość dźwięku sprawia, że możesz słuchać muzyki nawet podczas najbardziej wymagających warunków. Ćwicz zawsze i wszędzie z muzyką, jaka Ci pasuje! Dzięki etui z możliwością ładowania możesz korzystać ze słuchawek jeszcze dłużej bez konieczności ładowania w domu, czy pracy.

  125,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Sprzęt umożliwiający słuchanie muzyki, pracę przy komputerze, czy oglądanie filmów bez niepotrzebnych kabli. Są wykonane z przyjemnego w dotyku materiału, a najwyższej jakości dźwięk uprzyjemni użytkowanie. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi nie musisz przerywać korzystania ze słuchawek nawet podczas rozmów telefonicznych.

  140,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Bezprzewodowe słuchawki bluetooth 4.1 EDR z PILOTEM i mikrofonem! Cechy: bateria: 90 mAh, czas rozmów: do 6h, czas słuchania muzyki: do 5h, waga słuchawek: 15 gram, magnetyczne zapięcie na szyję, wbudowany pilot z mikrofonem, zapakowany w eleganckie pudełko

  140,00 zł W magazynie
  W magazynie
Produkt dodany do porównania.