Lampy, zawiesie Jest 36 produktów.

na stronę
 • Mała lampka LED to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie minimalizm oraz praktyczne rozwiązania. Jest idealnym źródłem światła dla dzieci przy odrabianiu lekcji, czytaniu książek czy jako nieoślepiająca lampka nocna.

  3,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • Ledowy panel oświetleniowy o mocy 3W i ciepłej barwie pozwala jest znacznie bardziej energooszczędny niż tradycyjne żarówki. Poprzez niewielkie rozmiary jego montaż zazwyczaj przebiega bez problemowo. Wyposażony jest w uchwyty trzymające co oznacza, że potrzebujemy tylko zasilania i otworu.

  4,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wisząca lampka jest idealnym źródłem światła w miejscach, gdzie trudno o inne źródło światła. Idealna na wyjazd pod namiot! Żarówka jest mała, lekka i poręczna - nie zajmuje dużo miejsca. Może być wykorzystana jako dekoracja w Twoim domu.

  8,99 zł 9,99 zł -10% W magazynie
  W magazynie
 • Ledowy panel oświetleniowy o mocy 12W i ciepłej lub zimnej barwie pozwala jest znacznie bardziej energooszczędny niż tradycyjne żarówki. Poprzez swoje rozmiary jego montaż zazwyczaj przebiega bez problemowo. Wyposażony jest w uchwyty trzymające co oznacza, że potrzebujemy tylko zasilania i otworu.

  9,60 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • Lampka LED to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie minimalizm oraz praktyczne rozwiązania. Jest idealnym źródłem światła dla dzieci przy odrabianiu lekcji, czytaniu książek czy jako nieoślepiająca lampka nocna.

  12,99 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • Nowoczesny panel LED 18W rozświetli ciemne pomieszczenia i nie tylko. Znajdzie zastosowanie w np. klatce schodowej, garażu, pomieszczeniu technicznym, magazynie.

  16,50 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • Biurkowa lampka LED z panelem dotykowym. Diody LED lampy świecą jasnym białym światłem, zbliżonym do dziennego, które nie męczy oczu. Dzięki ruchomemu ramieniu można obrócić ja i ustawić pod dowolnym kątem.

  21,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Bardzo mocna składana lampka diodowa, akumulatorowa. Wyposażona została w aż 24 mocne diody LED! Doskonale sprawdzi się jako lampka biurkowa generująca mocne, skupione światło z możliwością dwustopniowej regulacji siły świecenia.

  22,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Biały okrągły panel ledowy sufitowy wpuszczany posiada 12W i naturalną barwę światła 4000-4500k. Idealnie będzie pasował jako oświetlenie domu, biura, warsztatu lub magazynu.

  22,50 zł W magazynie
  W magazynie
na stronę
Produkt dodany do porównania.