Latarki i lampy warsztatowe Jest 12 produktów.

na stronę
 • Produkt sprawdzi się w każdej sytuacji, w ciemnym garażu, piwnicy, strychu czy podczas zwiedzania jaskini. Idealne rozwiązanie dla osób wykonujących prace budowlane, elektryków, mechaników czy rowerzystów. Latarka ma zmienny kąt świecenia w granicach od 0 do 90 stopni.

  6,50 zł W magazynie
  W magazynie
 • Mała, lekka i poręczna latarka akumulatorowa. W sam raz do sprawdzenia odczytów z licznika, schowka pod schodami czy do ciemnej piwnicy.

  7,50 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • Mała, lekka i poręczna latarka akumulatorowa. W sam raz do sprawdzenia odczytów z licznika, schowka pod schodami czy do ciemnej piwnicy.

  14,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Warsztatowa lampa 24 LED jest niezastąpiona w warsztatach, serwisach, garażach, na campingach, nocnych wyprawach, pod namiotem. Produkt posiada posiada magnes, dzięki któremu bez problemu przyczepisz go do powierzchni metalowych np. do stelaża w garażu. Nic Cię nie ogranicza! Umieść ją w taki sposób aby oświetliła jak należy słabo oświetlone miejsce, do...

  15,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • Zasilana z sieci 60 diodowa, niezawodna lampa LED. Jest niezastąpiona w profesjonalnych warsztatach, serwisach. Długi kabel ułatwia pracę z dala od źródła prądu. Lampa jest całkowicie olejoodporna i wodoodporna dzięki czemu możesz jej używać w każdych warunkach.

  31,00 zł
 • Multifunkcyjny trójkąt ostrzegawczy z wbudowaną latarką. Urządzenie ma aż 5 funkcji świecenia!

  32,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Warsztatowa lampa 3W jest niezastąpiona w warsztatach, serwisach, garażach, na campingach, nocnych wyprawach, pod namiotem. Produkt posiada posiada magnes, dzięki któremu bez problemu przyczepisz go do powierzchni metalowych np. do stelaża w garażu. Nic Cię nie ogranicza! Umieść ją w taki sposób aby oświetliła jak należy słabo oświetlone miejsce, do...

  33,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Warsztatowa lampa 3W na akumulator jest niezastąpiona w warsztatach, serwisach, garażach, na campingach, nocnych wyprawach, pod namiotem. Produkt posiada posiada magnes, dzięki któremu bez problemu przyczepisz go do powierzchni metalowych np. do stelaża w garażu. Nic Cię nie ogranicza! Umieść ją w taki sposób aby oświetliła jak należy słabo oświetlone...

  33,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • Akumulatorowa latarka czołowa wyposażona w 1 MOCNĄ diodę LED oraz 2 dodatkowe diody COB. Produkt sprawdzi się w każdej sytuacji, w ciemnym garażu, piwnicy, strychu czy podczas zwiedzania jaskini. Idealne rozwiązanie dla osób wykonujących prace budowlane, elektryków, mechaników czy rowerzystów.

  35,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
na stronę
Produkt dodany do porównania.