Typ C Jest 4 produktów.

 • Przewód USB typ C do urządzeń z wejściem USB typ C! Przewód zapewni Ci szybki transfer danych oraz bezpieczne ładowanie z portu USB w komputerze lub z adapterów sieciowych a także samochodowych. Solidne wykonanie. Dobrze zaizolowany, wtyczki są bardzo dobrej jakości, nie wypaczają się, przewód się nie łamie.

  18,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Przewód USB typ C do urządzeń z wejściem USB typ C Przewód zapewni Ci szybki transfer danych oraz bezpieczne ładowanie z portu USB w komputerze lub z adapterów sieciowych a także samochodowych. Solidne wykonanie. Dobrze zaizolowany, wtyczki są bardzo dobrej jakości, nie wypaczają się, przewód się nie łamie.

  19,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Porządny kabel typ C do urządzeń obsługujących ten port. Został wykonany z nylonu, dzięki czemu jest bardziej odporny na zwijanie, transport itp. Produkty marki HOCO są nowością na rynku ale mimo niskiej ceny ich produkty są z klasy premium. Kable są przystosowane do szybkiego ładowania ( fast czy Quick Charge). Bez problemu ładują Samsunga S9+ z pełną...

  25,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • Przewód USB typ C FAST do urządzeń z wejściem USB typ C obsługujące szybkie ładowanie! Przewód zapewni Ci szybki transfer danych oraz bezpieczne ładowanie z portu USB w komputerze lub z adapterów sieciowych a także samochodowych. Solidne wykonanie. Dobrze zaizolowany, wtyczki są bardzo dobrej jakości, nie wypaczają się, przewód się nie łamie.

  26,00 zł W magazynie
  W magazynie
Produkt dodany do porównania.