Zestaw soczewek do telefonu

Nowy produkt

Zestaw trzech soczewek na przednią jak i tylną kamerę aparatu Twojego telefonu.
MACRO, WIDE-ANGLE (szeroki kąt), FISHEYE (rybie oko).

Więcej szczegółów

25,00 zł brutto

Komplet soczewek pozwoli na poprawę jakości i uzyskanie ciekawych efektów zdjęć z telefonu. Jest niewielkich rozmiarów więc bez problemu zmieści się nawet w kieszeni a to oznacza, że można mieć go zawsze pod ręką.

Fisheye – dzięki niemu uzyskujemy bardzo szeroki kadr z efektem zaokrąglenia – wygięcia beczułkowego brzegów zdjęcia.

180°Konwerter rybie oko nadaje charakterystyczny efekt wypukłego obrazu. Wypukła soczewka poszerza też stopień widzenia obiektywu. Pozwala to na szersze niż dotychczas zdjęcia lub filmy. Na konwerter składa się kilka soczewek, każda jest wykonana ze szkła optycznego i pokryta powłokami antyrefleksyjnymi. Korpus obiektywu wykonano z lekkiego stopu matali, który jest bardzo trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Wide – soczewka Wide poszerza pole widzenia o x0,67.

Dodatkowo, po odkręceniu nakładki szerokokątnej, otrzymujemy soczewkę makro, która zapewne przyda się w wielu sytuacjach. Na konwerter składa się kilka soczewek, każda jest wykonana ze szkła optycznego i pokryta powłokami antyrefleksyjnymi. Korpus obiektywu wykonano z lekkiego stopu matali, który jest bardzo trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Makro -Soczewka Makro soczewki są prostym sposobem umożliwiającym wykonywanie zdjęć makro poprzez zwiększenie skali odwzorowania obiektu. 

Fotografowany przedmiot może być bardzo blisko soczewki, a ostrość w kamerze/aparacie zostanie dobrana przez autofokus bez żadnego problemu. Oferowana przez nas soczewka pozwoli uzyskać większe niż dotychczas powiększenie, ujawnić niedostrzegalne szczegóły fotografowanego przedmiotu oraz fotografować z bardzo małych odległości uzyskując jednocześnie bardzo ostre i profesjonalnie wyglądające zdjęcia.

Kategorie

30 produktów w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania.