Gogle VR Jest 5 produktów.

 • Gogle wirtualnej rzeczywistości (VR) rozszerzą Twój świat tylko za pomocą smartfona! Dzięki nim poczujesz się jakbyś siedział przed wielkim ekranem w sali kinowej. Smartfon dostarczy moc obliczeniową, wszystkie czujniki przestrzenne (akcelerometr i żyroskop) oraz wyświetlacz do zaprezentowania wirtualnej rzeczywistości.

  18,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Gogle VR są kompatybilne z telefonami o przekątnej 6" jeśli jest wyposażony w żyroskop i dedykowaną aplikację obsługującą tryb VR. Nic już nie stoi na przeszkodzie. Nie musisz iść do salonu gier aby przeżyć coś nowego, okulary VR i telefon pozwalają na to samo!

  19,99 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • PILOT BLUETOOTH 3.0 do Googli VR Współpracuje z telefonami z systemem Android i iOS dzięki Bluetooth v3.0. Pozwala na sterowanie telefonem bez wyjmowania z gogli. Aby móc skorzystać z pilota trzeba włączyć w telefonie bluetooth i sparować urządzenia Po sparowaniu będziesz mógł swobodnie używać pilota do włączania muzyki, filmów, czy sterowania grach itp....

  25,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Gogle VR z wbudowanymi przyciskami sterującymi ułatwiającymi zabawę. Pozwalają korzystać z aplikacji zaprojektowanych pod technologię VR (gier, wirtualnych spacerów, animacji, itd.) na Androida lub iOS. Kontrola widzianego obrazu odbywa się za pomocą dołączonego kontrolera bluetooth oraz ruchów głową w zakresie 360 stopni.

  160,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Gogle z wbudowanym zestawem słuchawkowym HI-FI ! Produkt posiadają zintegrowane na stałe stereofoniczne słuchawki. Podłączenie słuchawek odbywa się za pomocą zintegrowanego kabla w miejscu gdzie wkładamy smartfona. Użyta 40 mm membrana w słuchawkach odpowiada za mocniejszy efekt czystego dźwięku, słuchawki posiadają również przycisk regulacji głośności....

  169,00 zł W magazynie
  W magazynie
Produkt dodany do porównania.