Gogle VR Jest 4 produktów.

 • Poznaj cuda technologii dzięki okularom wirtualnej rzeczywistości! Zjeżdżaj szaloną kolejką górską, pływaj z rekinami, zwiedzaj świat bez wychodzenia z domu.

  35,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Gogle VR są kompatybilne z telefonami o przekątnej 6" jeśli jest wyposażony w żyroskop i dedykowaną aplikację obsługującą tryb VR. Nic już nie stoi na przeszkodzie. Nie musisz iść do salonu gier aby przeżyć coś nowego, okulary VR i telefon pozwalają na to samo!

  35,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • PILOT BLUETOOTH 3.0 do Googli VR Współpracuje z telefonami z systemem Android i iOS dzięki Bluetooth v3.0. Pozwala na sterowanie telefonem bez wyjmowania z gogli. Aby móc skorzystać z pilota trzeba włączyć w telefonie bluetooth i sparować urządzenia Po sparowaniu będziesz mógł swobodnie używać pilota do włączania muzyki, filmów, czy sterowania grach itp....

  35,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Okulary GOGLE VR do smartfona! + pilot BLUETOOTH Super pomysł na prezent dla każdego! Do gogli pasuje telefon z maksymalną przekątną ekranu 6" cali jeśli jest wyposażony w żyroskop i dedykowaną aplikację obsługującą tryb VR. Nic już nie stoi na przeszkodzie. Nie musisz iść do salonu gier aby przeżyć coś nowego, okulary VR i telefon pozwalają na to samo!

  70,00 zł W magazynie
  W magazynie
Produkt dodany do porównania.