Akcesoria rowerowe Jest 14 produktów.

na stronę
 • Często jeździsz na hulajnodze i nie chcesz zabierać ze sobą plecaka? A może nie masz tak pojemnych kieszeni aby zabrać telefon, portfel, powerbanka i ładowarkę do telefonu czy hulajnogi ? Wielu użytkowników ma problem z przewożeniem ww. rzeczy i nie tylko. Nasza TORBA jest IDEALNYM rozwiązaniem DLA CIEBIE!

  40,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • Akumulatorowa latarka czołowa wyposażona w 1 MOCNĄ diodę LED oraz 4 dodatkowe diody CREE. Produkt sprawdzi się w każdej sytuacji, w ciemnym garażu, piwnicy, strychu czy podczas zwiedzania jaskini. Idealne rozwiązanie dla osób wykonujących prace budowlane, elektryków, mechaników czy rowerzystów.

  40,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • UCHWYT NA ROWER DO TELEFONU MONTOWANY NA KIEROWNICĘ DO TELEFONÓW DO 5,5''

  54,99 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • Akumulatorowa latarka czołowa lub przednia latarka rowerowa + tylne światło. Produkt sprawdzi się w każdej sytuacji, na rowerze czy w ciemnym garażu, piwnicy czy podczas zwiedzania jaskini. Idealne rozwiązanie dla osób wykonujących prace budowlane, elektryków, mechaników czy rowerzystów.

  72,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Uniwersalny uchwyt rowerowy przeznaczony do montażu na kierownicę. Wyposażony został w specjalną głowicę, która trzyma się stabilnie oraz posiada specjalny system mocowania. Montaż odbywa się za pomocą specjalnego zacisku skręcanego śrubą. MAKSYMALNA SZEROKOŚĆ SZCZĘKI UCHWYTU TO 90mm

  89,00 zł W magazynie
  W magazynie
na stronę
Produkt dodany do porównania.