Forever uchwyt rowerowy na kierownicę

Nowy produkt

Uchwyt na kierownicę roweru. Wyposażony w specjalny pasek - trzyma się stabilnie oraz posiada stabilny system mocowania na rogach uchwytu. Możliwość montowania uchwytu na kierownicy oraz na ramie roweru.

Więcej szczegółów

35,00 zł brutto

Silikonowy uchwyt sprawdzi się w telefonach w przedziale ekranowym od 4" do 6". Montowany na kierownicę roweru. Prosty montaż i obsługa. Oferowany uchwyt to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć telefon praktycznie na wyciągnięcie ręki w trakcie podróży rowerem. Wykonany z silikonu zatem drgania w trakcie jazdy są mu niestraszne. Z takim uchwytem możesz udać się na przejażdżkę po lesie lub w inne miejsce, gdzie droga będzie nierówna, bez zamartwiania się czy telefon nie wypadnie z uchwytu. Posiada kilkupoziomową silikonową regulację na obręcz.

Uchwyt wykonano z silikonu oraz aluminiowego szkieletu, który umiejscowiony został po środku. Użyty silikon jest solidny i mocno elastyczny. Doskonale przylega do telefonu, ponadto silikonowe narożniki zapobiegają przemieszczaniu się telefonu co sprawia że uchwyt jest bardzo bezpieczny.

Telefon jest doskonale widoczny, można korzystac z aplikacji bez ograniczeń, a przy tym całkowicie bezpieczny w jego mocnych objęciach. Doceni go każdy miłośnik jednośladowych wycieczek.

Kategorie

6 produktów w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania.