Zegarek smartwatch z funkcją liczenia kroków

Nowy produkt

Smartband smartwatch - opaska dla aktywnych!

Jest świetnym wyborem dla sportowców oraz osób chcących kontrolować swoją codzienną aktywność!

Więcej szczegółów

59,00 zł brutto

Zegarek smartwatch z funkcją liczenia kroków

Idealny zegarek dla osób ceniących sobie aktywność fizyczną oraz do normalnego użytkowania. Smartband pokazuje godzinę, datę, liczy kroki, spalone kalorie, pokonany dystans, mierzy czas, monitoruje puls, ciśnienie i natlenienie krwi. Ponadto mierzy jakość snu czy też łączy się z telefonem. Informuje użytkownika o przychodzących połączeniach telefonicznych, wiadomościach, SMS, wiadomościach tekstowych z wielu komunikatorów. Może służyć również jako idealny dodatek do naszej garderoby.

UWAGA! Opaskę ładujemy bezpośrednio w porcie USB komputera, laptopa lub ładowarki sieciowej (najlepiej 1A). Do opaski nie dodajemy ładowarki! Jeżeli nie działa ładowanie, prosimy o upewnienie się, czy zegarek wpięty jest w odpowiednią stronę.

Dzięki opasce uzyskasz więcej informacji. Możesz uzyskać szczegółowe informacje na temat pokonanego dystansu, czasu, daty, tętna, i wielu innych użytecznych danych jednym dotknięciem palca. Inteligentna technologia reaguje na twoje ruchy.

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE

  • Czujnik nadgarstkowy (pulsometr, pulsoksymetr, ciśnieniomierz) - Optyczny nadgarstkowy czujnik pozwala monitorować tętno, natlenienie i ciśnienie krwi, bez konieczności zakładania paska z czujnikiem na klatkę piersiową. Można kontrolować całodobowo tętno, intensywność treningów, użytkownik dostaje dokładny pomiar tętna podczas trwania danej aktywności fizycznej. Wyniki wyświetlane są na urządzeniu, oraz w aplikacji gdzie są również zapisywane.
  • Pełna kompatybilność z systemami Android i iOS - Po sparowaniu opaski ze smartfonem za pomocą aplikacji która jest darmowa i którą można pobrać ze sklepu Google Play lub App Store, mamy dostęp do analiz, statystyk, raportów i danych z aktywności sportowych, raportów z jakości snu, raportów z pulsometru, raportów z ciśnienia i natlenienia krwi. W aplikacji możemy utworzyć i zapisać profil użytkownika.

Specyfikacja:

Kolor: czarny

Rozmiar: 415 mm/363 mm/125 mm

Waga: 27 g

Rozmiar wyświetlacza: 1.3 cala

Rozdzielczość: 240x240

Pojemność: 150 mAh

Górna pokrywa: szkło hartowane

Korpus: stop cynku

Dolna pokrywa: ABS + PC

Pasek: silikonowe

Wbudowany interfejs ładowarki: bezpośrednie ładowanie USB.

Ekran dotykowy: pojedynczy punkt

Aplikacja: Android 5.0 lub nowszy, na IOS 9.0 lub nowszy

Czas ładowania: do 2 godzin

Kategorie

3 produktów w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania.