Szkło hartowane do HUAWEI Y5 2019 Zobacz większe

Szkło hartowane do HUAWEI Y5 2019

Nowy produkt

Szkło hartowane 2,5D idealnie ochroni Twój telefon przed niepożądanymi rysami na ekranie od pasku, kluczy itp.

Szkło 2,5D jest przeznaczone do telefonów z płaskim ekranem. Do telefonów z zaokrąglonymi bokami proponujemy wybór szkieł 3D lub 5D.

Przy szkłach 2,5D może wystąpić na krawędziach ramka z powietrza w miejscu, gdzie szkło już nie przylega do zakrzywionej krawędzi.

Więcej szczegółów

16,00 zł brutto

OCHRONA LCD TWOJEGO TELEFONU WYKONANA Z WYSOKIEJ JAKOŚCI SZKŁA HARTOWANEGO O OZNACZENIU 9H!

Szkło Hartowane 9H - TO najwyższa jakość, bardzo dobry sposób na zabezpieczenie wyświetlacza przez zarysowaniami i zbiciem. Szkło hartowane jest odporne na zarysowania i lepiej niż zwykłe folie trzyma się telefonu. Szkło posiada ładnie zaokrąglone krawędzie 2.5D. Wszystkie szkła zapakowane są w opakowania.

Zdjęcia szkieł są poglądowe, jak również wycięć. Szkło pasuje do konkretnego modelu.

Szkło w zależności od producenta lub partii może się różnić pod względem wielkości, otworów na czujniki, aparaty, głośniki, przyciski home lub wcięć wcześniej wymienionych rzeczy.

Ważne:

Jeżeli Twój telefon posiada zakrzywienie wyświetlacza (zaokrąglone boki tak jak np Huawei P10 LITE, LG K10, Samsung S8 itp). Szkło hartowane z tej OFERTY zakrywa TYLKO płaską część wyświetlacza, a wokół rantów szkła może pojawić się niewielki pasek nieochronionego wyświetlacza.

W przypadku zamontowania większego szkła może pojawić się pasek powietrza. Jeżeli Państwo są zainteresowani szkłem zakrywającym cały telefon - można je również u nas kupić. Będą to szkła 5D, 3D. Szkło z danej oferty dobrze ochroni Twój telefon. Można do niego dobrać etui, które jest grubsze i zakrywa ranty telefonu.

Szkła hartowane zapewniają ochronę na najwyższym poziomie. Jest to idealne rozwiązanie dla osób chcących ochronić ekran swojego urządzenia przed uszkodzeniem. Ponadto montaż szkła jest niezwykle prosty. Już nie musisz martwić się o zarysowania wyświetlacza. Pozostanie on zawsze czysty i bezpieczny - jak nowy!

Szkło hartowane ma za zadanie zabezpieczyć ekran Twojego telefonu przed uszkodzeniem. Po upadku uszkodzi się szkło hartowane a nie wyświetlacz - pozostanie on cały i nienaruszony.

Twardość 9H gwarantuje ochronę przed zarysowaniami, nawet metalowym kluczem nie zarysujesz szkła. W dodatku jest cienkie dzięki czemu nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu smartfona.

Montaż jest banalnie prosty - wystarczy przeciągnąć palcem po nałożonym szkle.

Montaż:

  1. wyczyść dokładnie ekran za pomocą dołączonej do zestawu ściereczki nasączoną alkoholem
  2. wytrzyj ekran do sucha za pomocą ściereczki z mikrofibry (dołączona do zestawu)
  3. usuń ze szkła folię ochronną oznaczoną symbolem "step 1" odsłaniając tym samym powierzchnię, którą będzie przylegać do wyświetlacza. PAMIĘTAJ ABY NIE DOTYKAĆ ODSŁONIĘTEJ POWIERZCHNI !!
  4. jeśli to konieczne, użyj listka "dust remover" - w celu usunięcia pozostałych drobin z ekranu.
  5. wypozycjonuj szkło nad ekranem - a następnie ostrożnie połóż je na wyświetlaczu. Zwróć uwagę na otwory funkcyjne - przesunięcie szkła względem prawidłowego ułożenia może uniemożliwić właściwe przyleganie szkła do ekranu, pogarszając tym samym komfort użytkowania.
  6. aby uniknąć tworzenia się pęcherzyków powietrza pod szkłem zalecamy aby w pierwszej kolejności docisnąć szkło przesuwając dwoma palcami wzdłuż jego środka aż do krawędzi zgodnie z oznaczeniem na rysunku.
  7. następnie dociskając szkło zgodnie z kolejnością oznaczoną na rysunku i jednocześnie przesuwają palcem po zaznaczonych obszarach z klejem. Czynność powtórz kilka razy
  8. oczyść powierzchnię używając ściereczkę z mikrofibry

EKRAN TWOJEGO SMARTFONA JEST NALEŻYCIE CHRONIONY !

Kategorie

30 produktów w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania.