Kategorie

Ostatnie posty

Donice ozdobne do domu, biura, ogrodu

Donice ozdobne do domu, biura, ogrodu

Donice ozdobne do domu, biura, ogrodu czy altanki

   Perspektywa urządzenia nowego mieszkania lub odświeżenia dotychczasowego pozwala nam zaplanować aranżację wnętrza dbając o każdy szczegół. Nie tylko kolor ścian, podłogi, meble ale wszystkie dodatki będą oddziaływały na nasz komfort i zadowolenie. W naszej ofercie pojawiają się nowe produkty dekoracyjne a wśród nich donice ozdobne. Całą kolekcję donic można obejrzeć na otophone.pl

Producentem donic z naszego asortymentu jest firma Monumo.

Monumo jest odważną marką, która od samego początku sięga po wybitnych projektantów i nowe technologie. Ich produkty charakteryzuje ponadczasowe wzornictwo, doskonała jakość i zaawansowane technologie.

  Donice Monumo produkowane są z wysokiej jakości granulatu polietylenowego, który jest ekologiczny, wodoodporny, mrozoodporny, odporny na różnice temperatur oraz promieniowanie UV. Gwarantuje wytrzymałość na różne czynniki zewnętrzne, trwałość oraz łatwość użytkowania. Zastosowanie donic jest szerokie. Doskonale będą prezentowały się jako stylowe donice w pomieszczeniach lub też jako doniczki ogrodowe. Z powodzeniem można wykorzystać je w takich miejscach jak dom, biuro, galeria, tarasy, patio, hotele, banki czy restauracje oraz ogrody.

Donice można bezpiecznie użytkować przez cały rok na zewnątrz ze względu na odporność tworzywa donic na różne czynniki. Czyszczenie jest bardzo łatwe bowiem należy przetrzeć je ściereczką zamoczoną w ciepłej wodzie z dodatkiem niewielkiej ilości mydła w płynie.

   Donice Monumo są dostępne w wersji z pojedynczym lub podwójnym dnem w zależności od wybranego modelu. Dodatkowo istnieje opcja odprowadzenia wody, która sprawdza się szczególnie w przypadku użytkowania donic na otwartej przestrzeni, gdzie rośliny narażane są na obfite opady i konieczne staje się usuwanie nadmiaru wody. Przeznaczony do tego jest specjalny system wężykowy.

Donica z pojedynczym dnem będzie nadawała się do posadzenia dużych roślin pokojowych lub do zastosowania na zewnątrz. Przy wyborze miejsca odkrytego, gdzie rośliny narażone są na opady, konieczne jest samodzielne wykonanie otworów odpływowych w dnie donicy.

   Donice z podwójnym dnem dostępne są opcjonalnie z systemem odprowadzania wody. Podwójne dno chroni korzenie Twojej rośliny przed wychłodzeniem i przegrzaniem. Dedykowane są głównie dla roślin nie wymagającymi dużej ilości podłoża. Mogą być stosowane wewnątrz lub na zewnątrz.

   Kilka donic z całej kolekcji dostępnych jest wariancie LIGHT czyli z podświetleniem. Ta wersja będzie stanowiła stylowe i praktyczne uzupełnienie aranżacji niejednego wnętrza. Idealnie prezentują się przy wejściach oraz w miejscach, gdzie ich światło podkreśli urok otoczenia o zmroku. Donice Light występują jedynie w kolorze białym i posiadają system podświetlania, z możliwością wyboru ciepłej lub zimnej barwy światła w zależności od indywidualnych oczekiwań. Bez wątpienia nadadzą ciepłego charakteru otoczeniu a także Świetnie zastąpią lampy ogrodowe.

Tradycyjne żarówki mogą być zastąpione żarówką RGB sterowaną pilotem (funkcja ON/OFF, zmiana kolorów spośród 16 dostępnych, tryby świecenia). Zasilanie sieciowe można zamienić na moduł bezprzewodowy RGB na pilota - możliwość zmiany kolorów z poziomu pilota, czas świecenia po załadowaniu modułu od 8-10 godzin.

   Nowoczesne dekoracyjne donice marki Monumo stworzą wyjątkową dekorację każdego wnętrza. Bogata kolorystyka i mnogość form są w stanie sprostać największym oczekiwaniom. Zainspiruj się by stworzyć wymarzone wnętrze.

Każdy model donicy do obejrzenia i zakupienia na

otophone.pl

Produkt dodany do porównania.