Kategorie

Ostatnie posty

Szkło UV czyli LIQUID GLASS

Szkło UV czyli LIQUID GLASS

Masz telefon z zaokrąglonym ekranem i ciężko Ci znaleźć dobre szkło, które zakryje cały wyświetlacz?

Zobacz naszą ofertę szkieł 5D UV full glue! 

Kupując nowy telefon chcemy jak najdłużej cieszyć się jego idealnym wyglądem. Zabezpieczamy go różnego rodzaju etui oraz protektorami ekranu.
Mimo iż większość smartfonów na rynku ma ekrany zabezpieczone szkłem typu Gorilla Glass lub podobnym, warto zainwestować w dodatkową ochronę, ponieważ z biegiem czasu na ekranie i tak powstają drobne zarysowania.
Na rynku dostępne są folie i szkła hartowane, które pozwalają na ochronę telefonu przed zarysowaniami i innymi uszczerbkami.
Szkła hartowane to pewny i popularny sposób na uniknięcie niechcianych uszczerbków ekranu.

W ofercie Otophone dostępne są różne rodzaje szkieł. Dziś przyjrzymy się szkłom utwardzalnych światłem UV, tzw. LIQUID GLASS. Przy wyborze odpowiedniego szkła warto zwrócić w szczególności uwagę na dwie rzeczy:
- jego dopasowanie do wyświetlacza
- twardość wyrażoną współczynnikiem H.

Szkła o których mowa są idealnie dopasowane do ekranu, również po to żeby bez problemu dobrać odpowiednie etui.
Szczególnie w przypadku telefonów z zakrzywionymi ekranami istotne jest założenie szkła dokładnie pokrywającego wyświetlacz.
Liquid Glass są szkłami 5D z klejem na całej powierzchni. W zestawie znajduje się klej UV, który jest doskonale przejrzystym klejem.
Dobrze sprawdza się przy łączeniu szkła ze szkłem. Można go nakładać bardzo szybko i wydajnie. Wystarczy nałożyć go w jednym miejscu a klej samoczynnie rozprowadza się po całej powierzchni. Powłoka z kleju tworzy dodatkową ochronną warstwę.


Stopień twardości tych szkieł oznaczony jest na poziomie 9H w skali 10-stopniowej.
Otophone przypomina, że twardość nie jest równoznaczna z wytrzymałością szkła ochronnego a jedynie oznacza odporność na zarysowania.
Dodatkowo dobrze jest kiedy szkło jest pokryte powłoką oleofobową jak w przypadku naszych szkieł.
Jest to cienka, niemal idealnie gładka substancja, która daje lepszy poślizg palca po powierzchni. Zapobiega też przywieraniu tłuszczu i kurzu, dzięki czemu łatwiej utrzymać czystość szkła.

Szkła z naszej oferty znajdziesz w zakładce FOLIE i SZKŁA:

Folie i szkła hartowane

Szkło UV SAMSUNG S8

Szkło UV samsung s8+

Szkło uv samsung s9

szkło uv samsung s9+

1Komentarzy

  • Avatar
   Magdalena
   Aug 16, 2020

   Najlepszy ekran keeper w najlepszej cenie. Próbowałem kilka osłon ekranu dla niektórych tempered-glass, który miał tylko kąt kleju, który automatycznie łuszczenie się po 3-4 dni i niektóre plastikowe osłony ekranu, które dostał pęcherzyki w 1-2 dni. Jest idealny, ponieważ pełen kleju ... Jamiekru

Odpowiedz

*
**Nie opublikowano
*Podaj stronę http://
*
Produkt dodany do porównania.