Zegarek SMARTWATCH polskie menu CZARNY

Nowy produkt

Okazuje się, że idealny smartwatch wcale nie musi być drogi! Ten oto model to perfekcyjne rozwiązanie dla wszystkich miłośników gadżetów i najnowszej technologii na każdą kieszeń. Solidne wykonanie oraz stylowy design stały się kluczem do wielu serc i dają gwarancję zadowolenia, zarówno u Pań jak i Panów, którzy już nabyli nasz smartwatch.

Więcej szczegółów

108,00 zł brutto

Okazuje się, że idealny smartwatch wcale nie musi być drogi!


Ten oto model to perfekcyjne rozwiązanie dla wszystkich miłośników gadżetów i najnowszej technologii na każdą kieszeń. Solidne wykonanie oraz stylowy design stały się kluczem do wielu serc i dają gwarancję zadowolenia, zarówno u Pań jak i Panów, którzy już nabyli nasz smartwatch. Ten zegarek nie ma sobie równych! Bez problemu można odczytać godzinę, nawet w pełnym słońcu z każdego kąta widzenia, co w innych modelach może stanowić nie lada problem.

Wyposażony w szereg niezwykle przydatnych, podstawowych funkcji, które do tej pory znamy głównie z telefonów komórkowych i smartphone’ów, takich jak odczytywanie i odpisywanie na SMS-y, odbieranie i wykonywanie połączeń, dostęp do serwisów Facebook, WhatsApp czy też Twitter, dostęp do przeglądarki, odtwarzanie muzyki czy chociażby menu w języku polskim, ułatwi Ci życie i pozwoli być dostępnym zawsze, wszędzie i o każdej porze. Jeszcze Ci mało? W takim układzie z pewnością ucieszy Cię informacja, że nasz smartwatch posiada również dialer, dostęp do kontaktów, skrzynkę z wiadomościami, kalkulator, budzik, kalendarz, krokomierz a nawet aparat! Dzięki swojej funkcjonalności oraz małej wadze (jedyne około 51 gramów), smartwatch może pełnić najlepszy substytut telefonu, który w wielu sytuacjach wydaje nam się być po prostu zbyt duży i niezwykle nieporęczny. Ten wyjątkowy produkt to rozwiązanie dla każdego, wykorzystujące opcje dostępne jedynie w jego droższych, markowych konkurentach. Dodatkowo do połączenia z telefonem możemy skorzystać z dedykowanej aplikacji, która jeszcze bardziej ułatwi Ci powiązanie zegarka z Twoim smartphonem. Załóż swój smartwatch na nadgarstek i przekonaj się jak to jest mieć wszystkie najważniejsze rzeczy DOSŁOWNIE „pod ręką”!


Kategorie

30 produktów w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania.