Oryginalny kij kijek selfie stick HUAWEI z kablem JACK 3,5mm

Nowy produkt

Oryginalny, wysokiej jakości MONOPOD HUAWEI z kabelkiem jack 3,5mm. Dzięki temu nie musisz się martwić, że padnie Ci bateria w pilocie czy telefonie albo ciągłe włączanie/wyłączanie bluetootha, który dodatkowo skraca czas pracy naszego telefonu, a przecież to nim zrobimy zdjęcie!

Uchwyt posiada regulowaną, 270-stopniową głowicę oraz gumowane "szczęki" dzięki którym Twój telefon trzyma się pewnie.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

115,00 zł brutto

Oryginalny MONOPOD KIJ SELFIE HUAWEI z kabelkiem jack 3,5mm

Oferowany kij selfie pozwoli zrobić doskonałe zdjęcie siebie i otoczenia. Uwiecznianie na zdjęciach gór, przyrody, miejskiego życia czy wydarzeń publicznych nie jest już wyzwaniem! Poręczny uchwyt, regulowane ramię i prostota użycia czynią monopod niezastąpionym gadżetem!

Ważne by robić to, co się lubi i móc pokazać swoje szczęście najbliższym. Jak się okazuje w przeciągu tych kilku miesięcy moda na selfie zamiast przemijać, przybiera tylko na sile. Facebook, Instagram, Pinterest i inne portale społecznościowe bazujące w znacznej mierze na obrazach wymuszają od nas robienie zdjęć z ręki, by pokazać nową fryzurę, samochód czy opaloną twarz na urlopie.

Od jakiegoś czasu panuje jednak nowa, pochodna moda na selfie stick czy monopod selfie. Tak jest nazywane urządzenie wykorzystywane do robienia selfie, i taki kij jest w naszej ofercie. Mały, zgrabny, kieszonkowy, schowasz go wszędzie począwszy od kieszeni, a skończywszy na małej eleganckiej torebce lub po prostu zabierzesz go ze sobą w torbie podróżnej na wakacje z rodziną, przyjaciółmi

Maksymalna rozpiętość szczęk na telefon to 8,5 cm!

  • Wysoka jakość wykonania i świetny wygląd
  • Oryginalny produkt Huawei
  • Nie trzeba ładować
  • Łączy się ze smartfonem za pomocą złącza słuchawkowego 3,5 mm
  • Długość ramienia: od 18 cm do 66 cm po rozłożeniu

Uchwyt wyposażony jest w przewód zakończony jack 3,5 mm, regulowaną, 270-stopniową głowicę oraz gumowany antypoślizgowy uchwyt. Jest kompatybilny z urządzeniami wyposażonymi w Androida 4.4+, iOS 5.0 lub nowszy (wsparcie HUAWEI EMUI 2.3+).

Uwaga: W przypadku kiedy monopod nie robi zdjęć - należy:

Sprawdzić w ustawieniach aparatu czy ustawienie przycisku głośności jest przypisane do przycisku spustu migawki aparatu.

Kategorie

30 produktów w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania.