MOCNY UCHWYT SAMOCHODOWY KAMER SPORTOWYCH 1/4''

Nowy produkt

UCHWYT SAMOCHODOWY DO KAMER SPORTOWYCH 1/4"

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

24,99 zł brutto

 

UCHWYT SAMOCHODOWY DO KAMER SPORTOWYCH 1/4"

Uchwyt samochodowy do kamer sportowych z mocowaniem typu GoPro do szybkiego montażu urządzenia na płaskich i gładkich powierzchniach. Dzięki mocnej przyssawce uchwyt można stabilnie zamontować na szybach samochodowych a także na karoserii samochodu lub motoru po uprzednim dokładnym wyczyszczeniu powierzchni.

UWAGA: PREZENTOWANA NA GRAFIKACH KAMERA - NIE JEST PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY. SŁUŻY ONA W CELACH ARANŻACYJNYCH.

 
 

Wielofunkcyjny statyw na przyssawce z ruchomą kulową głowicą. Posiada dużą przyssawkę, która zapewnia bezpieczne mocowanie do szyby w aucie lub na innych płaskich powierzchniach. Nasz uchwyt pozwala nagrać wszystko to, co dzieje się w środku lub na zewnątrz samochodu. Montaż jest prosty, wystarczy przykręcić kamerę/aparat do uchwytu i przypiąć go do przedniej szyby. 

 
 

Standardowy metalowy gwint 1/4 cala - pasuje do większości aparatów i kamer. Średnica przyssawki wynosi aż 90mm. Uchwyt posiada praktyczną regulowaną głowicę kulową, dzięki której możemy ustawić aparat/kamerkę w każdej pozycji. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących trwałość na lata.

 
  1. GWINT 1/4"
  2. MOCOWANIE TYPU GoPro
  3. BARDZO MOCNA PRZYSSAWKA
 
 

Statyw ten umożliwia bezpieczne przymocowanie aparatu do każdej gładkiej, płaskiej powierzchni, co daje dużo większe możliwości zrobienia ciekawych zdjęć. Pozwala to m.in. na bezpieczne nagranie tego, co dzieje się wewnątrz lub na zewnątrz samochodu. Regulowana głowica kulowa umożliwia niemal dowolne ustawienie kamery, a standardowy gwint statywowy sprawia, że statyw pasuje do większości aparatów i kamer dostępnych na rynku.

 
 

Cechy

  • Wysoka jakość wykonania
  • głowica kulowa
  • Bardzo prosty i szybki montaż
  • Duża przyssawka gwarantująca bezpieczne mocowanie
  • Gwint 1/4" pasujący do większości aparatów i kamer
 
 

Jego funkcjonalność docenią również fani jednośladów. Po odpowiednim wyczyszczeniu powierzchni - uchwyt można przykleić do karoserii Twojego motoru.

Kategorie

30 produktów w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania.