ETUI OPASKA DO BIEGANIA NA RAMIĘ NA TELEFON DO 4,7cala CZARNE

Nowy produkt

POKROWIEC ETUI OPASKA DO BIEGANIA NA RAMIĘ TELEFON

Więcej szczegółów

34,00 zł brutto

 

ETUI NA RAMIĘ DO TELEFONU

AUKCJA OFERUJE ETUI W KOLORZE GRAFITOWO - CZARNYM

Jesteś miłośnikiem sportu i aktywności fizycznej? Bieganie przy ulubionej muzyce sprawia Ci frajdę i jest idealnym sposobem na przywitanie nowego dnia? Uprawiasz jogging, kolarstwo, nordicwalking lub po prostu chodzisz na siłownię? Jeśli na którekolwiek pytanie odpowiedziałeś „tak”, to śmiało możemy stwierdzić, że ten produkt został wprost stworzony dla Ciebie! Sportowa opaska do biegania na ramię pozwoli Ci w pełni wykorzystać Twojego smartphone’a podczas treningu. Liczenie spalonych kalorii, przebytych kilometrów, korzystanie z aplikacji wspomagających aktywność fizyczną lub używanie odtwarzacza mp3 nigdy nie było prostsze!

5.jpg

Dzięki etui do biegania wyposażonemu w wodoodporną, wykonaną z trwałego nylonu osłonce, nie straszne będą Ci już treningi w deszczu, a Twój telefon zostanie szczelnie zabezpieczony przed dostaniem się wody lub potu do środka. Zacznij ćwiczyć bez stresu, że coś stanie się Twojemu smartphone’owi! Dodatkowym atutem tego etui są dwa wcięcia na gniazdo do ładowania i gniazdo do słuchawek oraz dwie kieszonki na kluczyk i dokumenty.

2.jpg

Opaska do biegania to najlepsze rozwiązanie dla każdego sportowego freaka! Mocny rzep, w które etui zostało wyposażone gwarantuje stabilne i bezpieczne zamocowanie opaski na ramieniu. Z taką opaską do biegania nie musisz się już dłużej martwić o bezpieczeństwo swojego smartphone’a, jednocześnie otrzymując gwarancję łatwego dostępu do niego oraz brak jakichkolwiek przeszkód podczas używania ekranu. Obsługa telefonu czy też odbieranie połączeń podczas treningu nigdy nie była tak prosta. Etui do biegania to opcja dla każdego, bez względu na płeć czy wiek. Nadal nie wierzysz? Przekonaj się sam!

 wymiary 4,7.jpg 

6.jpg

Kategorie

10 produktów w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania.