Teleskopowy selfie-stick z pilotem Bluetooth 4.0 i funkcją tripoda

Nowy produkt

Statyw teleskopowy selfie stick z funkcją tripodu!

Z pilotem Bluetooth!

Więcej szczegółów

89,00 zł brutto

Teleskopowy selfie-stick z pilotem Bluetooth 4.0 i funkcją tripoda

Robienie selfie z różnych perspektyw jeszcze nigdy nie było tak proste i wygodne! Poznaj selfie stick, który pełni jednocześnie funkcję statywu. Selfie stick obsługuje się za pomocą pilota Bluetooth, który pozwala na sterowanie nawet z większej odległości i fotografowanie nie tylko twarzy, ale też całej sylwetki. Głowica selfie stick tripod obraca się o 360 stopni, co oznacza, że możesz robić zdjęcia zarówno w poziomie, jak i w pionie.

Najważniejsze zalety selfie sticka ze statywem:

  • Idealny do zabrania w podróż. Selfie stick został wykonany z aluminium, waży tylko 125 gramów
  • Możesz trzymać go w dłoni lub postawić w dowolnym miejscu. Selfie stick posiada wbudowany statyw na trzech nogach
  • Gotowy do robienia selfie na odległość. Posiada wbudowany pilot Bluetooth, który zapewnia bezprzewodowe połączenie z telefonem
  • Zmieści się w torebce, plecaku, a nawet kieszeni. Ma teleskopową konstrukcję o niezwykle kompaktowym rozmiarze (tylko 19,4 cm po złożeniu)
  • Zrobi zdjęcie w pionie lub poziomie. Ruchoma głowica selfie sticka obraca się o pełne 360 stopni

Wybierasz się na wakacje i planujesz zrobić mnóstwo zdjęć? Wybierz selfie stick, to świetny gadżet do wygodnego robienia zdjęć. Waży tylko 125 gramów, więc możesz go zabrać, gdzie tylko chcesz. Nie będzie przeszkadzał nawet podczas przemierzania długich tras. Obsługa selfie sticka jest bajecznie prosta: rozłóż kijek, zamocuj telefon i już możesz robić zdjęcia.

Selfie stick ze statywem to nie tylko klasyczny kijek do selfie. Po rozłożeniu nóżek pełni funkcję statywu, dzięki czemu możesz robić zachwycające zdjęcia – bez ryzyka, że rozmażą się lub wyjdą nieostre. Statyw jest stabilny, lekki i wytrzymały. Od spodu nóżek znajdziesz specjalne silikonowe, antypoślizgowe wypustki dla poprawy

Dużą swobodę w sterowaniu urządzeniem zapewnia pilot łączący się z selfie stickiem za pośrednictwem Bluetooth 4.0. Pilot pozwala na robienie zdjęć z dystansu do 10 metrów. Ma wbudowaną baterię o pojemności 120 mAh, która po pełnym naładowaniu może działać nawet przez 2 miesiące (zależy od intensywności użytkowania). Ma wygodną, teleskopową konstrukcję, która po złożeniu mierzy tylko 19,4 cm. Jest stylowy, lekki i dobrze leży w dłoni.

Chcesz robić zdjęcia nie tylko w poziomie, ale i w pionie? Taką możliwość daje selfie stick. Gadżet ma wbudowaną głowicę, która może obracać przymocowany telefon o 360 stopni. Robienie zdjęć będzie więc jeszcze wygodniejsze.

Specyfikacja:

Kompatybilność: z telefonami o szerokości od 60 do 95 mm

Rozmiar: po rozłożeniu – 70 cm, po złożeniu – 19,4 cm

Wersja Bluetooth: 4.0

Waga: 125 g

Kolor: czarny

Kategorie

4 produktów w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania.