Głośnik bezprzewodowy Bluetooth 5.0 z podświetlaną membraną

Nowy produkt

Bezprzewodowy głośnik Bluetooth 5.0!

Idealny pomysł na prezent i nie tylko!

Miewasz problem z porannym wstawaniem? Zadbaj o to, aby każdy poranek budził Cię muzyką, którą lubisz. Pomoże Ci w tym wielofunkcyjny i bezprzewodowy głośnik stereo. Połącz go z telefonem, laptopem lub innym urządzeniem przez Bluetooth lub kabel AUX i zacznij dzień w towarzystwie porywających rytmów.

Więcej szczegółów

45,00 zł brutto

Głośnik bezprzewodowy Bluetooth 5.0 z podświetlaną membraną!

Miewasz problem z porannym wstawaniem? Zadbaj o to, aby każdy poranek budził Cię muzyką, którą lubisz. Pomoże Ci w tym wielofunkcyjny i bezprzewodowy głośnik stereo. Połącz go z telefonem, laptopem lub innym urządzeniem przez Bluetooth lub kabel AUX i zacznij dzień w towarzystwie porywających rytmów lub codziennych wiadomości radiowych.

To urządzenie pozwoli Ci cieszyć się muzyką i słuchać nagrań ulubionych książek lub stacji radiowej gdziekolwiek jesteś. Estetyczny i funkcjonalny głośnik z budzikiem jest kompatybilny z każdym urządzeniem wyposażonym w łącze bezprzewodowe Bluetooth. Posłuchaj muzyki ze swojej kolekcji, którą gromadzisz na smartfonie lub laptopie zawsze, kiedy masz na to ochotę. Głośnik posiada również czytnik kart SD, z której można odtwarzać na nim muzykę.

Praktyczna podstawka na telefon

Głośnik może służyć także za uchwyt / podstawkę na telefon. Dzięki tej funkcji możesz odkładać telefon codziennie w to samo miejsce przed pójściem spać, a następnego ranka przestaniesz go szukać tak jak wcześniej. Taka funkcja przyda się też, kiedy włączysz film na telefonie. Będziesz mógł wygodniej oglądać ulubione seriale i to z lepszym dźwiękiem niż z małych głośniczków wbudowanych w telefon. Podstawka jest przeznaczona do telefonów o maksymalnej grubości 10mm (grubość z etui).

  1. Port USB
  2. Slot na kartę micro SD
  3. Port ładujący micro USB 5V
  4. Port AUX
  5. Przełącznik Włącz/Wyłącz

Specyfikacja:

Kolor wiodący: Czarny

Slot karty pamięci: T-Flash (microSD)

Typ złącza: USB Typ A (żeński) Micro USB Typ B (żeński) 3,5 mm mini jack (żeński)

Wbudowany akumulator: tak, pojemność 1200 mAh

Kabel: micro USB o długości 50 cm

Wymiary głośnika: 21 x 12 x 9 cm

Kategorie

9 produktów w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania.