Kij selfie BLUETOOTH tripod statyw do zdjęć

Nowy produkt

UCHWYT DO SELFIE STICK TRIPOD BLUETOOTH STATYW

Uchwyt do selfie ELITE z pilotem bluetooth to urządzenie, które cechuje duża ergonomia i solidne wykonanie.

Więcej szczegółów

110,00 zł brutto

UCHWYT DO SELFIE STICK TRIPOD BLUETOOTH STATYW

Uchwyt do selfie ELITE z pilotem bluetooth to urządzenie, które cechuje duża ergonomia i solidne wykonanie.

Nieważne gdzie, to urządzenie pozwoli Ci zrobić zdjęcia siebie i otoczenia. Poręczny uchwyt, regulowane ramię i prostota użycia czynią ten Tripod niezastąpionym gadżetem na wyjazdach. Kijek do selfie i statyw w jednym urządzeniu.

2w1 kijek do selfie i statyw w jednym. Zabierz swoją fotografię do innego wymiaru poprzez wyciągnięcie kijka. Rozciągnij kijek który pozwala na wykonywanie zdjęć z wyższego punktu widzenia, co czyni go idealnym miejscem na koncerty lub pokazy tworząc efekty "3 osoby". Wbudowany przycisk na chwycie pozwala na obsługę migawki aparatu w telefonie, gdy jest poza zasięgiem, więc teraz można uchwycić doskonałe zdjęcia z łatwością.

Statyw łączy się z telefonem za pomocą bluetooth. Niewielki pilot pozwala na wykonywanie zdjęć z dużej odległości. Urządzenie posiada trzy rozkładane nóżki, które zapewniają stabilność podczas wykonywania zdjęć. Uchwyt jest niezwykle intuicyjny, posiada regulacje długości i obrotową głowicę 360 stopni, która ułatwia ustawienie telefonu w dogodnej pozycji. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary po złożeniu, urządzenie świetnie sprawdzi się w podróży.  

Antypoślizgowa konstrukcja zwiększa stabilność i komfort użytkowania. Mały i lekki - wygodny w przenoszeniu Selifie stick wykonany jest z solidnego i wytrzymałego stopu aluminium

Uwaga: W przypadku kiedy monopod nie robi zdjęć - należy:

Sprawdzić w ustawieniach aparatu czy ustawienie przycisku głośności jest przypisane do przycisku spustu migawki aparatu.

Kategorie

3 produktów w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania.