Lampy Jest 5 produktów.

 • Mała, przyklejana 3 diodowa lampka LED na baterie. Dzięki mocnemu i energooszczędnemu światłu oraz zasilaniu bateryjnemu będzie idealnym źródłem światła np. w głębokiej szafie, kuchni czy sypialni.

  8,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Mała lampka LED to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie minimalizm oraz praktyczne rozwiązania. Jest idealnym źródłem światła dla dzieci przy odrabianiu lekcji, czytaniu książek czy jako nieoślepiająca lampka nocna.

  12,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • Skromna i designerska lampka biurkowa LED z panelem dotykowym. Lampka wyposażona jest w funkcję regulacji jasności w 3 poziomach. Idealna do zastosowania wewnątrz pomieszczeń m.in.: biura, gabinety czy też jako dodatkowe oświetlenie salonu i kuchni.

  35,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Biurkowa lampka LED z panelem dotykowym. Diody LED lampy świecą jasnym białym światłem, zbliżonym do dziennego, które nie męczy oczu. Dzięki ruchomemu ramieniu można obrócić ja i ustawić pod dowolnym kątem.

  39,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Okrągła ruchoma oprawa oświetleniowa zrobiona z odlewu aluminium! Produkt jest przystosowany do montażu wewnątrz pomieszczeń. Co więcej jego kolor podkreśla walory lokalu!

  78,00 zł W magazynie
  W magazynie
Produkt dodany do porównania.