Samochodowe Jest 14 produktów.

na stronę
 • UNIWERSALNY UCHWYT MAGNETYCZNY NA SZYBĘ DO TELEFONU Produkt pozwala na wygodne umiejscowienie urządzenia w zasięgu wzroku i rąk kierowcy. WYTRZYMAŁY, łatwy w obsłudze i wyposażony w mocną przyssawkę, która pozwala pewnie przymocować produkt na szybę. Dzięki MOCNEMU MAGNESOWI urządzenie jest stabilnie przytwierdzone do uchwytu. W ZESTAWIE MAGNES I UCHWYT.

  52,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Uniwersalny uchwyt samochodowy do telefonów i nawigacji. Cechuje go przede wszystkim sztywne ramię, bez możliwości regulacji z regulowanym przegubem kulkowym.Montowany za pomocą przyssawki.

  54,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • UNIWERSALNY UCHWYT SAMOCHODOWY NA KOKPIT ORAZ SZYBĘ Nowy projekt uchwytu samochodowego od Baseus zapewnia unikatową wygodę. Dzięki grawitacyjnej technologii mocowania telefonu wystarczy użyć jednej ręki żeby włożyć i wyciągnąć telefon. 3 punkty podparcia zapewniają bezpieczeństwo urządzeniu a mocne mocowanie gwarantuje stabilność.

  55,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • UCHWYT SAMOCHODOWY NA SZYBĘ I KOKPIT REMAX TRANSFORMER Oferowany produkt to nowatorski uchwyt samochodowy wyposażony w wyciągane, teleskopowe ramię. Jest wykonany z wysokiej jakości materiałów (ABS + silikon). Produkt jest przeznaczony do zamontowania na przedniej szybie lub desce rozdzielczej auta.

  68,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Samozaciskowy uchwyt grawitacyjny na kratkę nawiewu do telefonów 4-6 cala. Dzięki czujce podczerwieni IR a także wbudowanemu mechanizmowi zamknie się automatycznie sam w momencie, gdy umiejscowisz telefon w plecach oferowanego uchwytu. Produkt posiada ergonomiczną konstrukcję. Jest to jeden z najbezpieczniejszych uchwytów dostępnych obecnie na rynku a...

  90,00 zł Dostępny produkt z innymi opcjami
  Dostępny produkt z innymi opcjami
na stronę
Produkt dodany do porównania.